Hakkımızda

Hakkımızda

Towers Car Rent Al

Tower Car Rental2004 yılından bu yana ‘Otomobil Kiralama ve Turizm Taşımacılığı’ sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2011 yılından itibaren Towers Rent A Car ® markasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Turizm taşımacılığı sektöründe; yerli ve yabancı şirketlere, seyahat acentelerine ve diğer bütün müşterilerine V.I.P hizmet alanında kaliteyi ve güveni sunmaktadır. Birincil misyonumuz; müşterilerimizin zaman, enerji ve verim kaybına uğramaksızın isteklerinin gerçekleşmesini sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktır.

İngilizce bilen deneyimli ve seçkin kadromuz ile 7 Gün 24 Saat şehir içi ve şehirlerarası seyahatlerinizde, güvenli ve rahat ortamda yolculuk yapmanızı sağlamak başlıca hedefimizdir. Şoförlü kiralık araçlarımız, havaalanı karşılamaları ve transferleri, iş gezileri, turistik geziler, transferler ve turneler başta olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Kalitenin; gelişen ve süreklilik gösteren bir süreç olduğuna inanıyor ve bu yolda ilerliyoruz. Siz müşterilerimize de bu yönde hizmet veriyoruz. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, belirlediği ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur.

“En”lerin buluşma noktasında en mükemmeli hedefleyen Towers Rent A Car ® ;
En iyi Hizmet politikasıyla,
En iyi Fiyatlarıyla,
En iyi ve En yeni Araçlarımızla,
Sizlerle...