Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer

Towers Car Rent Al

İstanbul'da otelinizden, ofisinizde yada evinizden Atatürk Havalimanı veya Sabia Gökçen Havalimanı'na ulaşmak istediğinizde Towers Transfer'in profesyonel bir personeli sizi tam saatinde bulunduğunuz yerden alıp Havalimanı'na ulaşımınızı sağlıyor. Hemde 3 farklı segmetteki araç grubu ile.

Towers Airport Transfer gece yada gündüz farkı gözetmeden sizi tam zamanında Havalimanı'na ulaştırıyor. Siz bu sayede trafik, taksi ücreti, havalimanına zamanında yetişme, park yeri ve ücreti gibi streslerle karşılaşmıyorsunuz.

Uçuşunuzdan 6 saat öncesine kadar bizimle irtibat kurup, uçuş saatinizi ve adresinizi bildirmeniz yeterli. Trafik yoğunluğu ve adresinize göre önceden rotayı planlıyor ve uçuşunuza özel seçtiğiniz segmentteki araçla özel bir şöför sizi bulunduğunuz adresten alıyor ve Havalimanı'nda uçuş yapacağınız iç hatlar ya da dış hatlar kapısına kadar transferinizi gerçekleştiriyor.

Yolcunuz yabancı ise ingilizce bilen bir şöför talep etmeniz halinde hiç bir ek fark ödemeden yabancı dil bilen bir personel transferinizi gerçekleştiriyor. Siz yolda seyahatinizin son ayrıntılarına göz atarken biz sizi havalimanına tam saatinde yetiştiriyoruz. Yolculuğunuzun konforunu uçağa binmeden arttırıyoruz.

Dünyanın tüm büyük şehirlerinde olan havalimanı transfer hizmeti şimdi Towers Airport Transfer farkıyla İstanbul'da.